10 využití plsti, které byste nečekali

 
 
 
Upozornenie
 
 
 
Úvod > Novinky > 10 využití plsti, které byste nečekali
 
Novinky a články
 
 

10 využití plsti, které byste nečekali

29. 8. 2014

Máte rádi inovaci a hledáte nové nápady? Plsť je sama o sobě jiná a vybočuje ze zaběhnutého směru. Inspirujte se našimi deseti netradičními tipy využití dekorační plsti.

 

 

1. Vlněné obrazy

Portrét je milým dárkem k narozeninám. Kreslené portréty nebo digitální fotky jsou tradičními. Co byste řekli na rodinný portrét vyrobený z plsti?

2. Buďte jedinečná a krásná

V dnešní době jsou ručně vyrobené produkty často vyhledávané. Ženě vtiskují pečeť originality. Pro každého však znamená jedinečnost něco jiného. Pro každou ženu je vhodný jiný plstěný náhrdelník nebo náušnice. Tyto ženské doplňky mohou být z barevných květin dle vašeho vkusu.

3. Ciťte se jako v dávných dobách

Pokud jste fanouškem starověkého designu, bude se vám líbit i takové sochařství. Siba Sahabi, poetická designérka s německými a íránskými kořeny, čerpá inspiraci z Mezopotámie na zhotovování plstěných nádob. Tyto předměty by mohly váš interiér pouze zvelebit.

4. Trendový nábytek

Zůstaňme při zkrášlování domova plstěným designem. Designérka Nicole Chazard Teelar tvoří plstěné židle a sedačky v zajímavých barevných obměnách. Na nich znázorňuje obrazy i obličeje lidí.

5. Penál pro studenty

Jako vhodná inspirace pro designéry může posloužit praktický a zároveň ekologický penál z plsti. Kromě toho, že jsou vaše pera pohromadě, vypadá atraktivně.

6. Plstěná světelná dekorace

Kromě plsti potřebujete lehký řetěz, olivové mýdlo, bublinkovou fólii a plast, který dopomůže k tomu, aby byl výtvor odolný. Zkuste najít inspiraci ve videích na internetu. Výsledek bude dozajista stát zato.

7. Veledílo místnosti

Slyšeli jste už o nástěnných panelech z plsti? Ano, plsť může být také součástí pokojové stěny, což vytvoří z vašeho pokoje skutečné mistrovské dílo.

8. Vábivé čtení

Knihy, které jsou z plsti, zdůrazňují svou hlavní funkci atraktivním designem. Mohou být dekorované např. s korály.

9. Ekologická ochrana mobilů

Užitečným pomocníkem je plstěné pouzdro na váš mobil, které ho ochrání před poškrábáním. Nahraďte starý obal ekologičtějším, a to podle své vlastní fantazie.

10. Spousta nápadů, mnoho dekorace

Nápady neznají hranice. Pokud jste se rozhodli pro řemeslnou plsť, odvažte se v tvoření nápadů. Jelikož dekorace z plsti jsou jedinečnými hand-made ​​produkty a jsou navíc ekologické, vytváříte prvotřídní výrobky.