O nás

 
 
 
Upozornenie
 
 
 
Úvod > O nás
 
Profil společnosti

Společnost REFIMA s.r.o. byla založena v roce 2008 a působí v odvětví textilního a strojírenského průmyslu. Je to soukromý, výrobně-obchodní podnik. Podle výpisu z obchodního rejstříku předmět činností firmy zahrnuje: 

 

- výrobu textilných, kožených a obuvníckých výrobků

- obchodní a zprostředkovatelskou činnost

 


 

Od svého vzniku se firma zabývá v převážné míře výrobou a prodejem výrobků z vlněné plsti a dodáváním plstěným materiálů. Sortiment plsti rozdělujeme do následujících celků:


 


vlněná
(technická) plsť

leštící
plsťové produkty

vpichovaná plsť

dekorační plsť


Doplňkovou výrobu tvoří zpracování a úprava nekovových materiálů do tloušťky 62 mm na vyřezávacím stole FLASH CUT, jako například: kůže, koženka, molitan, PUR pěny, průmyslové a technické textilie, guma, látky, grafit, papír, lepenka, korek a mnoho jiných.

 
 

Naše poslání
  • díky kvalifikované pracovní síle a kvalitnímu materiálu vyrábět kvalitní výrobky, které svou jakostí uspokojí i náročného zákazníka

  • malými a velkými sériemi výrobků vyplnit vzniklou mezeru na trhu a navázat seriózní vztahy s odběrateli

  • realizovat svou produkci za rozumné ceny, které by na jedné straně svou výší neodrazovaly odběratele, ale na druhé straně se cena nesmí projevit na snížení kvality produkce
  • pro naše produkty vybudovat u odběratelů i spotřebitelů image kvalitních slovenských výrobků
 
 

Naše vize

 

být excelentní firmou, která poskytuje komplexní a ucelenou nabídku zpracování a úpravy nekovových materiálů ve strojírenském, textilním, kožedělném, obuvnickém, nábytkářském a elektrotechnickém průmyslu.

 
 

Certifikáty

 

Spoločnosť REFIMA s.r.o. je certifikovaná podľa ISO 9001:2016.

 

Certifikát si môžete stiahnuť tu.